STRONA GŁÓWNA->USŁUGI VIDEO startuj z nami dodaj do ulubionych maksymalizuj okno drukuj stronę

Digifotolab.net - Usługi video

Działamy w branży już ponad 6 lat. Specjalizujemy się w skanowaniu i wydrukach, cyfrowej obróbce materiałów fotograficznych, oraz w cyfrowej obróbce materiałów video. Posiadane doświadczenie oraz odpowiednie wyposażenie pozwala nam zaspokoić potrzeby każdego Klienta - od amatora do profesjonalisty.

      Oferujemy Państwu digitalizację materiału video do postaci akceptowalnej przez stacjonarne odtwarzacze płyt DVD, lub do plików AVI (pliki do montażu). Istnieje tez możliwość nagrania w postaci MPG2 IBP czyli pliku gotowego do authoringu DVD. Dla klientów którzy nie chcą lub nie mają czasu na domowe eksperymentowanie, pozostajemy do dyspozycji i sami możemy dokonać profesjonalnego montażu i authoringu płyty DVD. Jesteśmy w stanie zaproponować od prostego menu z przyciskiem "start filmu", do naprawdę złożonego projektu z animowanym menu, wieloma ścieżkami językowymi z kodowaniem w PCM lub AC3 i różnymi wersjami napisów.

Nasza oferta :

  • zgranie materiału video na płyty DVD, w sprecjalnie przygotowanych pakietach -->
  • przegranie materiału do plików AVI, lub MPG2 IBP -->

  • Informacje dotyczące kosztów przesyłek i kopii bezpieczeństwa -->

         Aby zapewnić najwyższą jakość obrazu używamy profesjonalnalnego magnetowidu montażowego Panasonic, profesjonalnej karty video Pinnacle MiroVideo DC10Plus, oraz profesionalnego pakietu oprogramowania KDEnLive (uznawanego za jedno z najlepszych do nieliniowego montażu na świecie).

    2001-2014  digifotolab.net